Hakkımızda

Kamera Güvenlik Çözümleri - Alarm Sistemleri

Uzun yıllardan beri ‘Reka Güvenlik’ adıyla kişi ve kurumlara yönelik özel elektronik güvenlik çözümleri üretmekte, alarm sistemleri ve Alarm İzleme Merkezi ile  hizmet vermektedir. Reka Güvenlik Binlerce kullanıcıya sorunsuz hizmet verebilecek teknik altyapı potansiyeline sahiptir.

Reka Güvenlik olarak, elektronik güvenlik hizmeti ve danışmanlığı çerçevesinde, uzman mühendislerimiz tarafından, proje özelinde geliştirilen uygun (teknik-mali) çözümlerimiz ile birlikte 360 derece danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Elektronik güvenlik konusunda özellikle “malzeme kalitesinin yüksek olmasına” önem göstermenin yanı sıra, satış öncesi ve sonrasında verdiğimiz teknik destek çalışmalarımız ile de sektörde örnek teşkil etmenin sorumluluğunu taşıyor, daha iyiye ulaşmak adına ilk günkü motivasyonumuzla yolumuza hızlı bir şekilde devam ediyoruz.

Vizyonumuz
Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı güvenlik sistemleri şirketi olmak, hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin ilk tercihi olarak sürekliliği sağlamak, ülkemizde eğitime, sağlığa, çevreye ve tarihi değerlerimize sahip çıkarak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

Misyonumuz
Faaliyette bulunduğumuz güvenlik ve alarm sistemleri sektöründe; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak bayilerimiz, kurumsal müşterilerimiz ve bireysel müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Değerlerimiz
Müşteri odaklı, takım çalışmasına inanan, dürüst ve şeffaf, çalışanlarını sürekli geliştiren, yenilikçi, çevre ve topluma duyarlı yaratıcı, dinamik

Yüksek Güvenlik Hizmetleri

  • Alarm Sistemleri
  • Kamera Sistemleri
  • Akıllı Ev Sistemleri
  • Yangın İhbar Sistemleri
  • Kontrollü Geçiş Sistemleri
  • Otopark Bariyer Sistemleri

Hemen Arayın

0553 846 37 37